UZAKTAN UYUMLAMA

Uzaktan uyumlamalarımız sizinle ortak belirlenmiş saat ve günlerde Gönderilmektedir. Eğer ki planlanan gün ve saatte hazır bulunamadıysanız ve uyumlamayı alamadıysanız bunun içinendişelenmeyin. Bana bildirin ve uyumlamanın tekrarını isteyin.Uzaktan Uyumlama Hazırlık İçin:*Tek başınıza, rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortamda olmalısınız.*Çalışmaya başlamadan önce odanızı mutlaka havalandırın mümkünse odanızdaki bütün elektrik prizlerini çekin. Sizin konsantrenizi bozacak cep telefonu vs. Dışarıda bırakın Varsa tütsü kullanabilirsiniz,meditatif bir müzik dinleyebilirsiniz. Sessiz bir ortamda uzanın.*Uyumlama sırasında rahat bir pozisyonda olmalısınız. Bir sandalyede oturun veya yatağınıza uzanın.*Eğer sandalyede oturmayı tercih ederseniz ellerinizin avuç içleri birbirinendeğecek şekilde kalbinizin üzerinde tutun. Aşağıdaki resimde görüldüğü *Eğer uzanmayı tercih ederseniz sırt üstü uzanın ancak kesinlikle ayaklar ve eller çaprazlanmamalı. Uygun pozisyon yukarıdaki resimde görüldüğü gibidir. *Rahatlayın, ve birkaç defa yavaşça derin nefes alıp verin.*Topraklanmak için kendinizi dünya ile bütünleşmiş olarak hayal edebilirsiniz. Örneğin bedeninizin altından uzanan bir enerji dünyanın *Evrenin en yüksek enerjilerinin beyaz bir ışık şeklinde Başınızın üzerinden (taç çakra) bedeninize girdiğini hayal edin ve Oradan kalbinize kadar uzandığını hayal edin. Ve bu beyaz ışığın sizi herşeyden koruduğunu düşünün.*Uyumlamaya başlamaya hazır olduğunuzda:
“Uyumlamanın ismi” uyumlamasını Süreyya Aktaş almaya niyet
ediyorum.” ya da “Süreyya Aktaş tarafından gönderilen

“Uyumlamanın ismi” Uyumlamasını sevgiyle kabul ediyorum.” sözleri
ile uyumlamayı almayı başlatın.*Uyumlama süresince gözleriniz kapalı ve rahat bir şekilde durun. Aşağıda vermiş olduğum meditasyon çalışmasını yapabilirsiniz yada kendi Yönteminizle medite olabilirsiniz. 

Uyumlama veya Şifa Çalışması için bir Meditasyon Örneği:
1. Uzanın ve kendinizi rahatlatın. Gözlerinizi kapatın.2. Kendinizi güzel bir Gökkuşağı merdivenin tepesinde hayal edin.Zihninizde bunu ayrıntılarıyla inceleyin.3. Bu merdiven hayal edebileceğiniz en rahat ve gevşetici yere götüren basamaklara sahip olabilir. Bu bir gökkuşağı merdiveni etrafınızısarmalayan renklerin farkına varabilirsiniz Ilık esen rüzgarı teninizdehissedebilir etraftan gelen mis gibi çiçek kokularını hissedebilirsiniz.4. Birkaç saniye içinde, zihninizde kendinizi bu basamaklardan aşağıyadoğru inerken hayal ettiğinizde her adımınızı attığınız basamakta dahagevşemiş, rahatlamış hale geleceksiniz.5. Her nefes verişinizde basamakları inerken 1’den 20’ye doğru sayın.Bu nefes alma ritminizi daha yavaşlatan bir etkiye sahip olabilir.
6. “Bu güzel yere doğru inmeye devam ettikçe derin bir rahatlık
Duygusu varlığınızın en derinine kadar işliyor” veya “Son basamağa Ulaştığınızda kendinizi son derece gevşemiş ve rahatlamış
hissedebilirsiniz.7. Merdivenin sonuna ulaşınca kendizi rahat bırakın ve renklerin sizisarmasını ışığın başınızdan girip ayaklarınızdan çıkmasını hissedin. Parmak uçlarınızdaki kıpırtıları ve sıcaklığı hissedin. Etrafınızdaki güzel kokuları hala duyuyorsunuz ve ılık rüzgarı hala hissediyorsunuz. Enerjiyle bütünleştiğinizi hissedebilirsiniz enerjinin tüm vücudunuzu kapladığını ve sizi dengelediğini hissedebilirsiniz. Bu ışığın bedeninizde dolaşmasına izin verebilirsiniz .8. Çalışmadan çıkmak için çıkmak için süreci basitçe tersine çevirin.Merdivenleri çıkarken, bu sefer nefes aldığınızda her bir saniyede veya iki Saniyede bir 20’den l’e doğru sayın. Bu, zihninizde merdivenin tepesine yaklaştıkça dereceli olarak daha canlı bir hale gelmenize yardım edecektir.9. Gözlerinizi açtığınızda kendinizi tazelenmiş, canlı enerji dolu Hissedebilirsiniz… Gözlerinizi açın. Uyumlama sırasında hissedebileceğiniz/duyum sayabileceğiniz bazı durumlar;*Hiçbir şey hissetmeyebilirsiniz. Eğer böyle olursa bunun için Üzülmeyin bazen enerjileri hissedemeyebiliriz.
Bu bir problem değildir. Sonrasında mutlaka deneyimlersiniz. 
*Sıcaklık hissedebilirsiniz.
*Soğukluk hissedebilrisiniz.
*Soğuk yada Sıcak bir hava akımı olarak hissedebilirsiniz.
*Bedeninizin çeşitli yerlerinde karıncalanma hissi oluşabilir.
*Bedeninizin üzerinde bloke olmuş alanlarda yoğun şekilde
hissedebilirsiniz.
*Sevinç, Neşe, Sevgi, Ağlama ve bunun gibi hisler duyumsayabilirsiniz.
*Gözleriniz kapalı iken çeşitli renkler görebilirsiniz.
*Öz varlığınızı hissedebilirsiniz

Uyumlamalar genelde 30-40 dk arasında sürmektedir. Ama bu hissedebilirsiniz. Bu yüzden sadece rahatlayın ve deneyimi yaşayın.Uyumlama sırasında yetişmeniz gereken bir yer yok… Sadece rahatlayın .

Uyumlamanın bittiğini hissettiğinizde gözlerinizi yavaşça açın,bedeninizi yavaşca hareket ettirerek normal duruma geçin.Unutmayın bol su içmelisiniz. Eğer gerekli olursa daha çok su içebilir,duş alabilirsiniz ve bedeninizi gevşetebilirsiniz.Önemli Not: Uyumlamalarda beklenti içerisinde bulunmanız,
hissedebileceğiniz veya deneyimleye bileceğiniz şeylerden sizi uzak tutar.

Bu yüzden uyumlamaya girmeden beklentilerinizi bırakmanızı öneririz

Süreyya Aktaş tarafından yayımlandı

https://myreikiterapialanya.wordpress.com/

%d blogcu bunu beğendi: