Bio Life Kundalini Güçleri İnisiyasyon ve Eğitimi

Bio Life Kundalini Güçleri İnisiyasyon ve Eğitimi

KUNDALİNİ OLDUKÇA SADE VE OLDUKÇA ETKİLİ BİR ŞİFA SİSTEMİDİR. TEMELİ VÜCUTTAKİ ŞİFA KANALLARININ VE CHAKRALARIN AÇILMASI VE NİYET EDEREK KENDİMİZE YA DA BAŞKALARINA ŞİFA VERMEYE DAYANIR.BİZLER YERKÜRE ENERJİSİNİ 1. ÇAKRADAN ( KÖK CHAKRA) VÜCUDUMUZA ALIRIZ. BU ENERJİ TÜM ÇAKRALARI VE ANA ENERJİ KANALLARINI DOLAŞARAK TEPE ÇAKRADAN ÇIKAR.KUNDALİNİ ENERJİ KANALI KÖK ÇHAKRADA BAŞLAR VE TEPE ÇHAKRA DA SON BULUR. KUNDALİNİNİN AÇILMASIYLA CHAKRALAR TAM OLARAK TEMİZLENİR.VE ENERJİ KANALLARI AÇILIR. BU ŞEKİLDE VÜCUDA GİREN YERKÜRE ENERJİSİ ARTAR. BU ENERJİ ÇAKRALARI DAHA ÇOK BESLER VE DEVAM ETTİĞİ ENERJİ KANALLARINI AÇAR. KUNDALİNİ ENERJİSİNE KUNDALİNİ ATEŞİ DE DENİR.KUNDALİNİ İLE VÜCUDUMUZDAKİ ENERJİ KANALALLARINI GÜÇLENDİREREK, İYİLEŞTİRİCİ ENERJİNİN DAHA YOĞUN BİR ŞEKİLDE KENDİNİZE VE BAŞKALARINA AKTARMANIZ MÜMKÜN OLABİLİRAYRICA KUNDALİNİYİ GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE AÇARAK KİŞİSEL GELİŞİM SÜRECİNİZE KATKI SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

TEMEL OLARAK KUNDALİNİ, BAZI İYİLEŞME KANALLARI VE ÇAKRALARIN AÇILMASI DEMEKTİR. VE BU ŞEKİLDE DÜNYADAKİ YERYÜZÜ ENERJİSİNE ERİŞİM KAZANILIR.

KUNDALİNİ GÜÇLÜ BİR ENERJİDİR., ENERJİ MERKEZİ OLAN KÖK ÇAKRA, KUNDALİNİ ENERJİSİ İÇİN GİRİŞ NOKTASI OLARAK ROL OYNAR .KUNDALİNİ ENERJİSİ KUNDALİN ATEŞİ OLARAK S-DA ADLANDIRILIR., ENERJİNİN KÖK ÇAKRADAN GİRMESİNDEN SONRA ANA ENERJİ KANALI KÖK ÇAKRASINDAN GİRER. VE TAÇ ÇAKRAYA ULAŞARAK DIŞARI ÇIKAR.

İNSAN FORMUNDA BULUNAN EN KUVVETLİ ENERJİ SİSTEMLERİNDEN BİRİ OLAN KUNDALİNİ VÜCUT İÇİNDEKİ DÖNÜŞÜMLÜ ENERJİ SİSTEMİDİR.

Uzaktan Uyumlama MümkündürUyumlama Ücreti: 100 TLSüreyya AktaşSERTİFİKA: INHA (ULUSLARARASI DOĞAL ŞİFACILAR DERNEĞİ- İNTERNATIONAL NATURAL HEALERS ASSOCİATİON) ONAYLIDIhttps://wordpress.com/view/myreikiterapialanya.com

Süreyya Aktaş tarafından yayımlandı

https://myreikiterapialanya.wordpress.com/

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: