Yazı kategorisi: Reiki Eğitimleri

non stop reiki

NonStop Reiki reiki sistemlerinin ve farklı reiki enerji sistemlerinin karışımından oluşan yepyeni bir şifa, korunma ve psişik temizlenme enerji sistemidir. NonStop “aralıksız, sürekli “ anlamına gelir. Bu sistem devamlı enerji veren ve koruyan bir özelliğe sahip olduğu için “NonStop Reiki” ismini almıştır.

Bu sistem sizi içsezgisel olarak çekiyorsa bu sisteme uyumlanabilirsiniz.

NonStop Reiki araları ikişer hafta olan 3 seviyeden meydana gelmektedir. Ancak tek uyumlama şeklinde de olabilir. Dört elementin gücünü harekete geçiren dört adet sembolü vardır.

Birinci seviyede vücut içindeki negatif oluşumlar olumsuzlukların yoğunluğuna göre yaklaşık iki haftalık çalışmadan sonra vücut dışına çıkar ve vücut negatif oluşumlardan arınır. Negatif enerji yoğunluğu çoksa bu süre iki haftayı geçebilir. Vücut etrafında koruyucu bir zırh oluşur.

İkinci seviyede aura içi temizlenir ve negatif oluşumlar aura dışına taşınır. Aura dışında ikinci bir koruyucu zırh oluşur.

Üçüncü seviyede aura dışı temizlenir ve negatif oluşumlar kişinin hissedemeyeceği alanlara kayar. Kişinin yaşadığı yerler temizlenir ve negatif oluşumlar bu yaşanan yerlerin dışına çıkar.

NonStop Ball

Uyumlama sırasında taç çakra üzerinde hareket halinde bir enerji topu oluşur. Bu enerji topu kişinin niyetlerine göre hareket ederek kişiye güçlü bir destek verir. Yani kişiye ekstra bir yetenek verir. İsmi “ NonStop Ball “ dur. Uyumlamadan sonra otomatik olarak vücuda daimi enerji verir ve ayrı olarak kişiden gelecek niyetleri yapmak için de harekete geçer. NonStop Ball yedi gün yirmi dört saat arka planda çalışıyor olacaktır. Bunun yanı sıra kişiyi negatif enerjilerden koruyacaktır. NonStop Ball görevini tamamladıktan sonra tekrar başın üzerindeki yerine geri dönüp hazır bir şekilde bekler. NonStop Ball’un size bir hususta cevap vermesini isterseniz, size cevap herhangi bir şekilde sizin anlayabileceğiniz şekilde ve herhangi bir yerde veya rüyanızda gelebilir.

ZIRH

NonStop Reiki uyumlamasından sonra kişi etrafına zırh oluşturma özelliğine sahip olur. Bu uyumlama esnasında oluşan zırhlardan daha ileri bir korunma şeklidir. Kişi etrafında negatif bir oluşum hissettiğinde bir kez “Zırh” der ve anında etrafında koruyucu bir zırh oluşur ve kişinin zarar görmeden gerekli temizlik çalışmalarını yapmasına olanak verir. Bu, NonStop Reiki’nin “NonStop Ball” ’dan sonra, önemli özelliklerinden biridir. Dışarıda kalabalık içinde, otobüste, kuyrukta veya topluluk içinde kendinizi dışarıdan gelebilecek negatif enerjilere karşı korumak için bir kez “zırh” deyin. Zırhın koruma gerekçesi ortadan kalkınca kendiliğinden kalkar.

YAŞANAN ORTAMIN TEMİZLENMESİ

NonStop Reiki çalışmalarının yanısıra yaşanan ortamın negatif oluşumlardan temizlenmesi için dört elementin kullanılması yaşanan ortama denge ve düzen getirecektir. Bu dört element ateş, hava, toprak ve su’dur. NonStop Reiki’ye uyumlandıktan sonra dört elementin gücünü kullanarak yaşadığınız ortamları temizleyebileceksiniz. — Süreyya Aktaş ve Yedi Kandilli Süreyya Yıldızı ile birlikte.

Yazar:

https://myreikiterapialanya.wordpress.com/

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.