Altın’ın Kalbi 9.9.9 İnisiyasyon ve Eğitimi

Altının Kalbi 999 (1 Uyumlama )

Bu sistemin kurucusu Melanie Kirana Fischer dir. 2007 yılında Para konusundaki blokajları kaldıran bu enerjiyi Pleiades’den Işık Katana Varlıklarından almıştır.“Altının Kalbi” inisiyasyonundan sonra, bu güç sisteminin yaratmış olduğu kuvvetli manyetik etki ile paranın gücüne açılan bir enerji köprüsü olarak çalışmaktadır.

Enerji, düzenli aktivasyonla para, değerli şeyler ve refah sağlamaktadır. Bu enerji taç çakradan kalbe akar. Herhangi bir anda onunla iletişim kurabilir ve meditasyonda derin düşünebilirsiniz.

Tüm evren ve paralel evrenlerde birleşen tümü gibi, sonuç derhal gelir. Arzunuzu kesinlikle, açıkça ve kararlı bir biçimde belirleyin. Altın nerjisi duşunun. Sizi yıkadığını hayal edin.

Bu esnada arzu ettiklerinizi gözünüzün önüne getirebilirsiniz.

Kalbiniz “Altının Kalbi” enerjisi ve beyaz-altın ışık halinde manyetik enerji atımları tarafından harekete geçirilecektir. “Altının kalbi” bir şeyi istediğiniz ve hayal ettiğiniz zamanlarda yarattığınız paralel gerçeklere enerjik, manyetik bir köprüdür. Bu hayaller ve arzular siz onları dikkatsizce orada bıraktığınız ve gerçekleşmelerine inanmadığınız sürece bir başka gerçeklikte kalacaktır. Bu enerji ile size geri dönebilirler

Uzaktan Uyumlama Mümkündür

Süreyya Aktaş

Multıble Reiki Grandmaster 20/ Teacher

sureyyaaktas33@gmail.com

0 539 435 09 99

Uyumlama Bağışı: 250 TL