Aura İnfüzyon Sistemi

Aura İnfüzyon Sistemi, yükselişiniz ve spiritüel gelişiminiz için aura alanınızın enerji

frekansını yükseltir. Aura enerjinizin artması ve frekansının yükselmesi; genel iletişim yeteneklerinizi ve psişik yeteneklerinizi geliştirir. Bu sistemin titreşimi hayatınızda sevincin artımasına, duygusal durumunuzun iyileşmesine ve olabilecek herhangi bir ilişki sorununun iyileşmesine yardımcı olur.

Bu güçlü sistem auranızı ekstra enerjiyle şarj ederek net ruhsal-manevi amaç ve ilerleyiş sağlamanızı destekler. Eğer psişik güçlerinizin gelişmesini istiyorsanız bu sistem size yardımcı olacaktır. Aura infüzyon sistemi aynı zamanda melekler bağlantı kurmanızı ve spiritüel rehberlerinizi bulmanıza yardımcı olur.

Sistemin kalp çakrası, boğaz çakrası ve 3.göz çakrası ile derin rezonansı vardır. Üçüncü göz çakrası, psişik yeteneklerin geliştirilmesi ile kuvvetli bir şekilde ilişkilidir.

Eğer özgüven sorunları yaşıyorsanız bu enerjiyle bu sorunu aşmanız mümkündür. Aura infüzyon sistemi cesaret ve öz saygı kazanmanıza yardımcı olur. Sevinç ve mutlululuğun hayatınıza daha çok girmesini sağlar ve özgüveninizi artırır. Auranızda sağlanan gelişmeler yaratıcılığınızı ve şansınızı artırır.

Enerji, çeşitli sorunların iyileşmesine yardımcı olur. İştahınızın normal kalmasını sağlar. Zihinsel ve ruhsal yorgunluğu azaltır. Aynı zamanda psişik manipülasyonlara, spişik saldırılara ve negatif enerjilere karşı mükemmel koruyucu niteliklere sahiptir.

Uzaktan Uyumlama Mümkündür

Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ  .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Uyumlama Bağışı: 350 TL

SUREYYA AKTAŞ

0 539 4350999