Angel Lıght İnisiyasyon ve Eğitimi

Alaya’nın kanallığıyla sunulan güçlü bir enerjidir. Şifa, denge, farkındalık ve ruhsal gelişime hizmet eder. Meleklerle bağlantı için herhangi biruyumlama gerekli değildir, ancak böyle bir zihinsel sınırlamanız varsa ek olarak rehberlik bağlantınıza da yardımcı olur.

Angel Light inisiyasyonunun parçası olarak 4 güçlü uyumlama vardır ve hepsi tek bir inisiyasyonla yapılır.1. Üçüncü Göz Uyumlaması: Batı dinlerinden kaynaklanan mandalayı kullanacağız. Bu daireseldir ve Evreni ve bütünlügü temsil eder. Mandala kendilerini Meleklere hizalamak için bir çok kişi tarafından kullanıldı.


2. Üst Astral Taç İnisiyasyonu: Hizalanmanız ve mesajları ve şifayı direkt olarak kabul edebileceğiniz Melekler için berrak bir kanalı açmak için.

3. Kalp Uyumlaması: Herhangi formda şifa enerjisi ile çalışmak için önemli olan kalp çakrasını açmak için. Bu inisiyasyon bir tohum eker, meditasyon ve uygulama vasıtası ile bu enerjiyi geliştirmek bireye bağlıdır.

4. Melek İnisiyasyonları: Bu inisiyasyonlar sizi direkt olarak spiritüel bir varlığa veya yeni bir rehbere veya melek rehbere bağlamayı amaçlar. Son uyumlamadır ve en önemlisidir. Siz açıksınız ve hazırsınız. Bu inisiyasyon şifaya kanal olmak, rehberlik almak ve ilahi varlıklar ile bağlantı oluşturmak içindir. Melekler kendilerini bilinir kılarken saf sevginin ve enerjinin sizi yıkayan dalgalarını hissetmek olağandır.

Angel Light; Dehlizi derya astral planda güvenli ve özel bir kanal açıyor. Bu nedenle astral alan korkuları olanlar içinde faydalı bir uygulama. ilk insiyasyon ile 3.göz açılımı dediğimiz olay gerçekleşiyor. Bir anlamda özel bir kapının anahtarı veriliyor. ikinci insiyasyon bu kapının ardında korumalı ve özellikli bir kanal-yol oluşturuyor. 3.insiyasyon kalp temizliği, kutsal kalbe bağlanışa götürüyor. 4.insiyasyon ise 12 farklı melek frekasına uyumlalar içeriyor. Hepsi 30-45 dk’lık sürede tek insiyason olarak sırayla sunuluyor. Şifa uygulaması içeriyor. Mandalası ile yapılan meditasyonlar ruhsal güçlerin gelişmesinde, yaşam misyonu önündeki zihinsel/duygusal/ruhsal engellerin şifalanması gibi biçok fayda sağlıyor.

Uzaktan Uyumlama Mümkündür

Uyumlama Bağışı:100 TL