Eterik Bitkiler İnisiyasyon ve Eğitimi

Tarihin ilk çağlarından beri bitkiler enerji değerleri noktasında da değer görmüş ve kullanılmışlardır.Şifa amaçlı kullanımlarının dışında şans getirdiğine inanılan, başarı için bakılan, negatif etkileri uzaklaştırdığına inanıldığı için insanların yanlarında Bulundurduğu, bahçelerinde beslediği veya evlerinde baktıkları bitkiler olmuştur.Bitkilerin enerjileri ile çalışmak ise son zamanlarda oldukça artmıştır. 

Bu konuda 3-4 tane farklı şifa sistemi vardır. Bu sistemlerde en kapsayıcı, en fazla bitkiye uyumlanmayı sağlayan ve sonuçları en etkili olanı eterik bitkiler isimli sistemdir.

 (Etheric Herbs).Eterik Bitkiler sisteminin bu sistemlerin içinde en etkili olanlardan bir tanesidir.Kullanımı çok kolaydır ve öğrenmek için başka bir sistemle çalışıyor olmanıza gerek yoktur. Bu sistemin en güzel tarafı onlarca farklı bitkinin enerjisini, bu bitkileri almadan ve özel işlemlerden geçirmeden kullanmayı öğrenmenizdir.Aşağıda sisteme uyumlanınca (insiye) hangi bitkilerin enerjisi ile çalışacağınızı ve bu bitkilerin hangi özelliklerinden faydalanacağınızı bulabilirsiniz

.Bu bitkileri satın almak bu özellikleri kullanmanızı sağlamaz, bitkiyi arındırma, enerjisini kullanma için özel işlemler yapmanız gerekir. Bitkilerin enerjisi ile çalışanlar özel tekniklerle enerjiyi açığa çıkartma, toplama ve yönlendirme uygulamaları yapmaktadırlar. Bu da özel bir eğitim gerektirmektedir.Bu eğitimde bu süreçlere gerek kalmadan bitkilerin enerjisine uyumlanarak istediğiniz gibi kullanmayı öğreneceksiniz ve herhangi bir zarar ya da yan etki söz konusu olmayacak. Lütfen bu uyarıyı dikkate alınız….. 

Bu bitkileri satın almak bu özellikleri kullan enerjisine insiye olacak, bu şekilde aşağıdaki özelliklerini kullanabileceksiniz. Lütfen direk manızı sağlamaz.  Eterik BİTKİLER SİSTEMİ BİTKİLERİ DEĞİL, BİTKİLERİN ENERJİSİNİ Kullanan bir sistemdir. Ve çalışmada bu bitkilerin enerjisine insiye olacak, bu şekilde aşağıdaki özelliklerini kullanabileceksiniz. Lütfen direk bitki kullanımı ile bitkinin enerjisinin kullanımını birbirine karıştırmayınız.

Bu bitkilerin yenilmesi, bakılması yada üzerinizde taşınması aşağıdaki faydaları sağlamaz. Bitkilerin özel kullanım biçimleri olabilir. Lütfen aşağıdaki listeye göre bitkileri kullanmayınız.

LİSTE BİTKİLERİN ENERJİSİNE UYUMLANDIKTAN (İNSİYE OLDUKTAN) SONRA YAPABİLECEKLERİNİZ İLE İLGİLİDİR. BESLENME TEVSİYESİ DEĞİLDİR.

Örnek Eterik Bitkiler

Ylang Ylang Enerjisi: Sosyal Güç

Uzaktan Uyumlama Mümkündür

ARMAĞAN UYUMLAMADIR